RODINNÁ ŠKOLIČKA

Rodinná Školička je malá svépomocná skupinka sloužící k setkávání dětí předškolního a školního věku v domácím/individuálním vzdělávání.Kdy se setkáváme?

Od pondělí do pátku, od 8.00 do 16.00.


Co děláme?


To, co nás zrovna nejvíc zajímá a baví!


Svobodně si hrajeme, tvoříme a vyrábíme, hrajeme na nástroje a zpíváme, posloucháme hudbu a tancujeme, čteme si a povídáme, vaříme a pečeme, staráme se o zahrádku a o zvířátka, chodíme na procházky a na výlety...


Naše aktivity můžete sledovat
na našem BLOGu a facebookové stránce.

Jakou máme kapacitu?


Kapacita skupinky je 10 dětí.


Skupinku se snažíme udržet co nejmenší, aby bylo možné zachovat pohodovou rodinnou atmosféru a abychom se mohli každému věnovat co nejvíce individuálně.
Jaké jsou podmínky přijetí/účasti?

U rodičů: nutnost souznít s naším přístupem, souhlasit s provozními podmínkami, dodržovat Provozní řád Rodinného KLUBu a Provozní řád Rodinné Školičky, být členy spolku Rodinný KLUB Seloutky z.s. a platit členské příspěvky.


U dětí: věk nad 3 roky, schopnost a zájem domluvit se s námi, vycházet s ostatními a dodržovat naše základní dohody, samostatnost (alespoň částečná: jídlo, hygiena, oblékání, odpočinek) + účast dítěte ve Školičce musí být dobrovolná.


Kolik Školička stojí?

Výše "školičkovného" se odvíjí od počtu dní v týdnu, ve kterých nás navštěvujete:

1 den v týdnu = 2 000 Kč / měsíc
2 dny v týdnu = 3 000 Kč / měsíc
3 dny v týdnu = 4 000 Kč / měsíc
4 dny v týdnu = 5 000 Kč / měsíc
5 dní v týdnu = 6 000 Kč / měsíc

+ příspěvek na stravu = 50 Kč / den

Výjimečné návštěvy Školičky jsou možné, pokud to kapacita skupinky zrovna dovoluje. Příspěvek na jeden den činí 500 Kč (+ 50 Kč příspěvek na stravu).


Kde se o fungování Školičky dozvědět více?

Provozním řádu Rodinné Školičky!
Tam se snažíme mít vypsané úúúplně všechno :-)

Jak se k nám můžete přidat?

Kontaktujte nás, domluvte si s námi schůzku a přijďte se s námi seznámit. Pokud si spolu budeme rozumět, můžeme se domluvit na spolupráci :-)Žádné komentáře:

Okomentovat