Zápis a Den otevřených dveří 2019


Od září 2019 se nám v Rodinné Školičce uvolní několik míst, 

a proto vyhlašujeme 

pátek 2.8.2019 od 16.00 jako den Zápisu!

Nemusí jít jen ale o něj! :-)


Zápis a Den otevřených dveří v jednom?

Nechystáte se ještě přímo k Zápisu, ale máte zájem se k nám přijít i jen tak podívat, zjistit, jak to u nás vypadá, zeptat se na co potřebujete? Den Zápisu můžete využít také jako Den otevřených dveří. Dejte nám jen prosím i tak vědět, že byste rádi dorazili, abychom vás očekávali :-)


Jak takový Zápis/Den otevřených dveří probíhá?

Budeme tu na vás čekat v sestavě minimálně dvou našich průvodkyní alias tetiček. Vetšinou je jedna z průvodkyň k dispozici dětem a jejich hrám, druhá rodičům a jejich otázkám. 

Budete se moci podívat na prostory a na vše se vyptat, popovídáme si spolu, probereme naše možnosti, dohodneme se na všem potřebném...  Pokud se rozhodnete, že jsme pro vás to pravé, vyplníte a podepíšete Zápisní list a je to :-)

Nachystáno bude menší občerstvení.

Za pěkného počasí vlastně Zápis probíhá jako takový rodinný piknik na zahradě, přemýšlíme i o možnosti opéct večer něco na ohni :-)


Co si vzít s sebou?

Nemusíte si s sebou brát nic, ale doporučujeme s sebou vzít vaše děti ;-)


Další termín Zápisu a Dne otevřených dveří?

Nehodí se vám termín?

Pak tu pro vás máme možnost individuálního setkání. Individuální Den otevřených dveří a Zápis do Rodinné Školičky může proběhnout kdykoli během školního roku a také během Letní Školičky. Pokud tedy nestíháte ani jeden z termínů a měli byste přitom zájem se k nám přidat, ozvěte se bez váhání i tak, domluvíme se :-)


Za Rodinnou Školičku a Rodinný KLUB Seloutky

vás zdraví a těší se na vaši návštěvu

Hanka ZámečníkováŽádné komentáře:

Okomentovat